Şahin; “MHP’nin İktidar Olmasından Başka Çare Yoktur”

0
89

mehmet emin şahin1MHP’li Op. Dr. Mehmet Emin Şahin, Milletvekili Aday Adaylığını Açıkladı

Kırıkhan’da özel bir hastanede görev yapan ve halk gorabet tarafından çok sevilen Op. Dr. Mehmet Emin Şahin, MHP Hatay İl Başkanlığı Teşkilat Binası önünde düzenlenen tanıtım programında MHP’den aday adayı olduğunu açıkladı.

Yüzlerce aracın katıldığı konvoy ile İl başkanlığındaki törene katılan Şahin, Milletvekili aday adaylığını açıklamadan önce duygularını ve neden aday adayı olduğunu açıkladı.

mehmet emin şahin2

Türk Milletinin bekasının tehlikede olduğunu gördüğü ve bildiği için aday olmak istediğini belirten Şahin; “Türk Milleti’nin bekasını tehlikeye düşürecek önemli bir süreç var önümüzde. Ekonomik tedbirsizlikler, sokaklardaki huzur ve asayişin bozulması ve daha da önemlisi milletin devletine olan güveninin sarsılmış olması bu tehlikeli sürecin tehditlerinden yalnızca birkaç tanesidir. Yolsuzluk, kayırmacılık ve ihanetin kol gezdiği bu zamanlarda memleketin yeniden düzene kavuşması ve toplumsal kaynaşmanın yeniden sağlanması için MHP’nin iktidar olmasından başka çare yoktur. MHP bu milletin teminatı ve son umududur. Milli ve manevi direncin zayıfladığı, toplumsal huzurun ve barışın tehdit edildiği bu günlerde Türk Milleti’nin MHP’ye her zamankinden daha çok ihtiyacı vardır.

mehmet emin şahin3

Hal böyle iken Milliyetçi Hareket Partisi Türkiye’nin omurgası olmaya ve bu toprakları ayakta tutmaya her zamanki gibi hazırdır. Ben de bir kardeşiniz olarak mili fedakarlığın temsili olan Milliyetçi Hareket Partisi’ne milletimin vekili olarak tarihe saygılı, milletine saygılı bir Türkiye’nin oluşması için aday adaylığımı açıklıyorum. Genel merkezimiz tarafından oluşturulacak listede hangi sırada olursam olayım partime ve davama hizmet etmeye söz veriyorum” dedi.

Konuşmanın ardından MHP Hatay Milletvekili Op. Dr. Mehmet Emin Şahin uzun süre sevenlerinin hayırlı olsun tebriklerini kabul etti.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here