Projelerini Tek-Tek Anlatıyor!

0
115

seyfi dingil14Dingil; “İskenderun, İlk Beşe Girecek”

Yerel seçimlere çok az bir süre kala çalışmalarını aralıksız bir şekilde sürdüren Ak Parti İskenderun Belediye Başkan Adayı Seyfi Dingil, gerçekleştirdiği ziyaretlerde projelerini anlatıyor.

Seyfi Dingil, İskenderun’la ilgili birden fazla projelerinin olduğunu belirterek; “İskenderun’la ilgili projelerimizi üç aşamaya ayırdık bunlardan ilki belediye hizmetleri, bu hizmetler zaten yasa gereği yapmamız gereken hizmetler. İkincisi ise sosyal, kültürel ve sanatsal olan projelere ağırlık vererek şehrimizi ulusal ve uluslararası alanlarda tanıtmak ön plana çıkaracağız. Üçüncü olarak şehrimizin kalkınmasına yönelik destekleyeceğimiz danışmanlık hizmetleri ve vereceğimiz kalkınma projeleridir” dedi.

seyfi dingil15

İskenderun’da yaşayan her bir vatandaşa aynı nazarla bakan belediyecilik anlayışı ile hareket edeceklerini belirten Seyfi Dingil, amaçlarının zengin, özgür, kalkınan ve mutlu bir İskenderun oluşturmak olduğunu söyledi.

Yeni Feyezan kanalı, teleferik, kurvaziyer liman, denizcilik projesi, dev akvaryum projesi, tramvay gibi bir çok mega projesinin olduğunu ifade eden Seyfi Dingil, İskenderun’un Türkiye’nin en güzel en gelişmiş ilk beş ilçesi arasına gireceğini ifade etti.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here