Proje Ekibinden Abit Erol’a Ziyaret

0
290

bld-proje ziyareti1Zaman Entegre Zamanı’ Proje Tanıtım Toplantısına Katılan Konuşmacılar Başkan Vekili Abit Erol’u Ziyaret Etti

‘Zaman Entegre Zamanı’ adlı projenin açılış ve tanıtım toplantısına katılan konuşmacılar ve proje ekibi, İskenderun Belediye Başkan Vekili Abit Erol’u ziyaret etti.

Türkiye’de Mesleki ve Teknik Eğitimin Kalitesinin Arttırılması Hibe Programı (IQVET II) kapsamında ‘Zaman Entegre Zamanı’ adlı projenin açılış ve tanıtım toplantısı gerçekleştirildi.

Toplantıya konuşmacı olarak katılan Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Avrupa Birliği Koordinasyon Dairesi Başkanı Ömer Ayçiçek, AB-Türkiye Delegasyonu Sektör Yöneticisi Prof. Dr. Mustafa Balcı, Mesleki Yeterlilik Kurumu yönetim kurulu üyesi Dr. Osman Yıldız, Hak-İş MEYEB (Mesleki Yeterlilik ve Belgelendirme Merkezi) İşletme Müdürü Şahin Serim, toplantının sona ermesinin ardından, proje ekibiyle birlikte Başkan Vekili Abit Erol’a ziyarette bulundu.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Belediye Başkan Vekili Abit Erol, Avrupa Birliği ve Türkiye Cumhuriyeti tarafından finanse edilen, İskenderun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ve İskenderun Organize Sanayi Bölgesi Müdürlüğü ortaklığında yürütülen, mesleki bilgi ve birikimin geliştirilmesi, endüstriyel otomasyon sistemlerindeki gelişmelere entegre olarak, mesleki ve teknik eğitimin kalitesinin arttırılması, eğitim ve iş gücü piyasası arasındaki bağın güçlendirilmesi, bölgedeki, otomasyon sistemleri ile ilgili ihtiyaç duyulan alanlarda nitelikli işgücünün yetiştirilmesi hedeflenen projeye emeği geçenleri kutladı.

İskenderun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Yusuf Oğuz, projenin koordinatörlüğünü üstlenen Okul Müdür Yardımcısı Yusuf Yıldırım’ın da katıldığı ziyaret, sohbet ortamında sürdü.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here