Payasspor’da Kollar Sıvandı

0
138

Spor Toto 3. Liginde mücadele veren temsilcilerimizden Payasspor’da, yönetim ve teknik heyet yeni sezon öncesinde kolları sıvadı. Osman Oğuzhan Çolak başkanlığındaki Mavi-Beyazlı ekibin yönetimi, Teknik Direktör Mehmet Seçkin’in kente dönmesiyle birlikte ilk toplantısını gerçekleştirdi.

İç Transferde 13 Futbolcuyla Prensipte Anlaştı

Payasspor’un Basın Sözcüsü Hamza Salih Ak, yaptığı açıklamada; “Teknik Direktörümüz Mehmet Seçkin’in verdiği rapor doğrultusunda iç transferde 13 futbolcumuz ile önümüzdeki sezonda da devam kararı aldık. Bu futbolcularımız ile Pazartesi günü resmi sözleşme imzalamaya başlayacağız.

Ayrıca geçen sezon devre arasında renklerimize bağladığımız ve oynadığı güzel futboluyla takımımıza katkı sağlayan futbolcularımız arasında yer alan Onur Çakır’ı, takımımızın kaptanı olarak görevlendirdik. Geçen sezon olduğu gibi bu sezonda da başarılı olacağına inanıyoruz” dedi.

Kulüp Başkanı Osman Oğuzhan Çolak ise yeni sezon öncesi transfer görüşmelerine de ağırlık verdiklerini belirterek; “Arkadaşlarımız ile birlikte yeni sezon öncesi camiamıza yakışan bir takım oluşturmayı hedefliyoruz. Çok sayıdaki futbolcuyla görüşmelerimizi sürdürüyoruz. Yönetim kurulumuzun aldığı karar doğrultusunda transfer ettiğimiz futbolcularımızın isimlerini resmi sözleşme imzaladıktan sonra açıklayacağız” diye konuştu.

Kamp Yeri Nevşehir Olarak Belirlendi

Öte yandan Payasspor, yeni sezon öncesi kamp çalışmalarını Nevşehir’de yapacak. Teknik Direktör Mehmet Seçkin’in vereceği rapor doğrultusunda Payassporlu futbolcular ilçede yapacakları ön çalışmaların ardından 15 Temmuz’da Nevşehir’e giderek yeni sezon öncesi kamp çalışmalarına başlayacak. Nevşehir kampının 1 ay sürmesi bekleniyor.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here