Payas Belediyespor 1975’de Transfer Harekâtı

0
147

payas bldspor38Önümüzdeki futbol sezonunda 3. ligde mücadele edecek olan Payas Belediyespor 1975, yeni sezon öncesi transfer çalışmalarına devam ediyor. Payas Belediye Başkanı Bekir Altan, Payas Belediyespor Kulüp Başkanı Mehmet Ay, Teknik Direktör Ender Traş, Yardımcı antrenörler ve futbolcularında hazır bulunduğu bir ortamda toplu imza töreni düzenlendi.

Mavi-Beyazlı ekip, içte 9 dışta da 12 futbolcu ile sözleşme imzaladı. İmza töreninde kısa bir konuşma yapan Onursal Başkan Bekir Altan; “Geçen yıl zorlu bir sezon geçirdik. Bu zorlu yolculuğun ardından mutlu sona ulaşmanın mutluluğu içerisindeyiz. Bu mutluluğu bizlere tattırdıkları için Payas halkı adına teknik heyet ve tüm futbolcularımıza teşekkür ediyoruz” dedi.

Kulüp Başkanı Mehmet Ay ise yaptığı açıklamada; “Payas halkını daha mutlu günler beklemektedir. Bunun için de yönetimimizle tam gücümüzle çalışıyoruz. Futbolcularımız ve taraftarımızla el birliği verdiğimiz sürece daha da başarılı olacağımıza inanıyoruz” diye konuştu.

Yeni sezon için genç bir ekip kurduklarını söyleyen Teknik Direktör Ender Traş’da; “Önümüzdeki futbol sezonunda taraftarımızın desteği ile en azından play-off’a çıkmayı arzuluyoruz. Desteklerinden dolayı başta Belediye Başkanımız Bekir Altan olmak üzere Kulüp Başkanı Mehymet Ay ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür ediyoruz” açıklamasında bulundu.

Payas Belediyespor 1975 iç transferde Ersin Köken, Utku Başban, Yakut Karakum, Ali Kurt, Yusuf Sürmeli, Onur Şengül, Murat Kurt ve altyapıdan Okan Saçıkara ile Enes Kağan Çolak’la sözleşme yeniledi. Dış transferde de Okan Arslan, Başar Balcı, Mehmet Karakeçeli (İskenderunspor 1967), Yusuf Çelik (44 Malatyaspor), Abdullah Özpınar (Yimpaş Yozgatspor), Ahmet Yiğitel (Kilis Belediyespor), Ali Yakup (Çankırıspor), Ali Yıldırım (Orhangazispor), Alpertulga Çakıroğlu (Sancaktepespor), Anıl Çetin (Diyarbakır BŞB.), Yusuf Bulut (Kadirlispor) ve Serdar Sudum (Erzincan Refahiyespor) ile sözleşme imzalandı.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here