Özel; “Büyük Bir Tarihin Arifesindeyiz”

0
110

Adalet ve Kalkınma Partisi Hatay Milletvekili Adayı Abdulkadir Özel, Barbaros Mahallesindeki seçim bürosunun açılışında yaptığı konuşmasında, “Gücünü milletten alan parti 24 Haziran’da iktidara gelecektir. Bundan hiç kimsenin şüphesi olmasın” dedi.

Ak Parti olarak Hatay’a yapılan projelerin Hatay’ı şaha kaldıracağını belirten Abdulkadir Özel, Barbaros Mahallesi seçmenlerine hitaben yaptığı konuşmasında; “Büyük bir tarihin arifesindeyiz. Bugün Türkiye güçlü bir lidere sahip. Cumhurbaşkanlığı hükümet sistemi için Allah nasip ederse 24 Haziran’da seçime gideceğiz, Oy pusulasındaki Ak Parti ve Reisimize evet diyerek mührümüzü vuracağız inşallah. Meclisin büyük çoğunluğunu biz oluşturacağız ve güçlü bir şekilde güçlü bir meclis kuracağız. Çıktığımız bu yolda birlikte yürüyoruz ve birlikte yürümeye devam edeceğiz. Sizler nasıl bir Türkiye’de yaşıyordunuz? AK Parti iktidara geldikten sonra nasıl bir Türkiye’de yaşıyorsunuz? Biz bunu çok iyi biliyoruz. Bunları çok iyi anlatmamız gerekir” diye konuştu.

Barbaros Mahallesi Seçim Bürosunun açılışına İskenderun İlçe Başkanı Bestami Bilgili, mahalle temsilcileri, partililer ve mahalle sakinleri katıldı.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here