Nazmi Erol, Ticaret Borsası’nı Ziyaret Etti

0
89

vergi haftası5Hatay Vergi Dairesi Başkanı Nazmi Erol ve beraberindeki heyet, Vergi Haftası nedeniyle kurum ve mükellef ziyaretleri kapsamında İskenderun Ticaret Borsası’nı ziyaret etti.

İskenderun Ticaret Borsası yönetim kurulu ve Genel Sekreter Engin Vayısoğlu’nun çiçeklerle karşıladığı Nazmi Erol, yine ellerinde çiçeklerle geldi ve Ticaret Borsası üyelerine bol kazanç temennisinde bulundu.

vergi haftası6

Oldukça sıcak bir sohbet havasında geçen ziyarette konuşan Hatay Vergi Dairesi Başkanı Nazmi Erol, ziyaretlerde mükelleflerin sıkıntılarını ve önerilerini dinlediklerini belirterek; “Mükelleflerimizin sıkıntıları, önerileri varsa onları dinlemek amacıyla sizleri ziyaret etmekten gurur duyuyoruz. Bu sebeple mükelleflerimize önümüzdeki yıllarda nice karlı yıllar temenni dileklerimizi iletiyoruz” dedi.

İskenderun Ticaret Borsası Genel Sekreteri Engin Vayısoğlu da ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirerek,  daha fazla vergi vererek ülkenin kalkınmasına katkı sunmak adına bol kazançlı bir yıl olması temennisinde bulundu. Vayısoğlu; “Vergi devletimizin en büyük kaynaklarından birisi olup,  bu sebeple vergi kalkınmamızın en büyük kaynağıdır. Üyelerimize bol kazançlar diliyoruz ki, hem vergi versin hem de ülkemiz kalkınsın” dedi.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here