Narkotik Ekiplerinden Başarılı Bir Operasyon Daha

0
81

İskenderun İlçe Emniyet Müdürlüğü tarafından halkımızın güven, huzur ve sükûnu başta olmak üzere, gençlerimizin ve çocuklarımızın, kötü ve zararlı alışkanlıklardan korunması amacıyla yürütülen çalışmalar titizlikle sürdürülüyor.

Bu doğrultuda, Narkotik Suçlar kapsamında 06/04/2018 ile 13/04/2018 tarihleri arasında İlçemizde meydana gelen 5 olaya yönelik, Narkotik Suçlarla Mücadele (NSM) Grup Amirliği ekiplerince gerçekleştirilen operasyonlar neticesinde, 11 şahsın yakalanarak haklarında yasal işlem yapıldığı kaydedildi.

Söz konusu olaylarda toplamda 13 gr. Esrar maddesi, 39 adet Captagon uyuşturucu hap maddesi, 5 adet Ecstasy hap ele geçirildiği de belirtilirken açıklamada ayrıca; “İlçemizde başta kolluk kuvvetleri ve istihbarat birimleri olmak üzere, tüm kamu kurum ve kuruluşlarımızca vatandaşlarımızın güven, huzur ve sükûnu için özveri ve uyum içerisinde görev ifa edilmekte olup, bugüne kadar gerçekleştirilen operasyonlar ile yürütülen çalışmalarımız kararlılık ve ciddiyetle devam edecektir” ifadelerine yer verildi. (Haber: İlyas Edip TERBİYELİ)

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here