MKÜ İdari Faaliyet Raporu Bilgilendirme Semineri

0
81

MKÜ Strateji Geliştirme Daire Başkanlığı tarafından Mustafa Kemal Üniversitesi Mehmet Akif Ersoy Konferans Salonunda “İdari Faaliyet Raporu” bilgilendirme semineri düzenlendi. Dekan Yardımcıları, Yüksekokul ve Meslek Yüksekokul Müdürleri ile birlikte İdari kadrodaki yöneticilerin katıldığı seminerde Fiziksel yapı, 2009-2013 Stratejik Planına ait amaç ve hedefler, faaliyetlere ilişkin bilgi ve değerlendirmeler, performans sonuçları tablosu ve ilgili konular ele alındı.

Seminerde Mustafa Kemal Üniversitesi’nin 2009-2013 Stratejik Plan doğrultusunda idari faaliyet raporlarını daha iyi ve güzel şekilde düzenlemek ve aynı zamanda bu konularla ilgili bilgi vermek için Strateji Daire Başkanlığında görevli şube müdürü Ramazan Güder ve Öğr. Gör. İsmail Akça tarafından katılımcılara sunum eşliğinde teknik bilgi aktarıldı.

“İdari Faaliyet Raporu” bilgilendirme semineri Şube müdürü Ramazan Güder’in konuşmasının ardından söz alan Öğr. Gör. İsmail Akça’nın idari faaliyet raporlarının nasıl hazırlanması gerektiğiyle ilgili teknik bilgileri aktarmasının ardından son buldu.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here