Mithatpaşa Öğretmen ve Velileri Dayanışma Gecesinde Buluştu

0
495

mithat paşa1İskenderun Mithat Paşa İlkokulu Okul Aile Birliği tarafından dayanışma gecesi düzenlendi. Yelken Kulübünde gerçekleşen dayanışma gecesinde okul yönetimi ve veliler bir araya geldiler.  Birlik ve beraberlik mesajlarının verildiği dayanışma gecesinde öğretmen ve veliler gönüllerince eğlenme fırsatı buldular.

Yaptığı konuşmasında ‘Birlik beraberliğimizin daim olmasını, yarınımızın bugünümüzden daha huzurlu geçmesini temenni ediyorum’ diyen Mithat Paşa İlkokulu Okul Müdürü Berivan Kuyubaşıoğlu, amaçlarının öğrencileri geleceğe en iyi şekilde hazırlamak olduğunu söyledi.

mithat paşa2

Güçlü bir kadro ile çalışmaktan ötürü duyduğu memnuniyeti dile getiren Müdür Berivan Kuyubaşıoğlu; “İdari kadromuzdan öğretmenimize, hizmetli kadromuzdan güvenlik görevlimize kadar özenle seçilen ve çocuklarımızın menfaatlerini her şeyin üstünde tutan güçlü bir kadro ile çalışmaktan gurur duyduğumu belirtmek isterim. Sizlerin huzurunda özveri ile çalışan, okulumuzun adını eğitim camiasına altın harflerle yazdıran mesai arkadaşlarıma teşekkür ediyorum” dedi.

mithat paşa3

Çocuklarını emanet ettikleri öğretmenlere destek olmaktan onur duyduklarını ifade eden Mithat Paşa İlkokulu Okul Aile Birliği Başkanı Işılay Bölücü ise, dayanışma gecesindeki amaçlarının öğretmen ve velileri bir nebze olsa stresten uzaklaştırmak olduğunu ifade etti. Bölücü; “Mithatpaşa İlkokulu kentimizin en güzide okuludur. Uzun yıllardır devam eden başarı grafiğini aynı şekilde sürdürecek olan okulumuz, müdiremiz Berivan Kuyubaşıoğlu’nun göreve başlamasıyla adeta şaha kalkmıştır. Kendisini ve çalışma arkadaşlarını canı gönülden kutluyorum” şekline konuştu.

Konuşmaların ardından ellerindeki Türk bayrakları ile 10. Yıl marşını söyleyen öğretmen ve veliler geceye renk katarken gecenin ilerleyen saatlerine dek gönüllerince eğlendiler.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here