Milletvekili Türkoğlu’ndan Dörtyol Sanayi Sitesine Ziyaret

0
87

Ak Parti Hatay Milletvekili Hacı Bayram Türkoğlu, Dörtyol Sanayi Sitesi esnafını ziyaret etti. Ziyarete, Ak Parti Dörtyol İlçe Başkanı Av. Abdullah Arıcan, AK Parti 22. Dönem Hatay Milletvekili İsmail Soylu, Ak Parti Hatay İl İkinci Başkanı Bilgehan Aksoy, Yeşilköy Belediye Başkanı Fatma Görgen Selimoğlu, Altınçağ Belediye Başkanı Yaşar Düz, Hatay İl Genel Meclis Üyesi Hasan Uzun, Kuzuculu’nun önceki dönem belediye başkanı Alper Soylu, Dörtyol Esnaf Kefalet ve Kredi Kooperatifi Başkanı Ali Gün, Dörtyol Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Ahmet Bölükbaşı, Dörtyol Sanayi Sitesi Başkanı Şehri Macit ve bazı partililer eşlik etti.

Milletvekili Türkoğlu, Dörtyol Sanayi Sitesi Başkanı Şehri Macit tarafından Dörtyol Sanayi Lokantası’nda tertip edilen kahvaltıda, sanayi esnafı ile uzun süre sohbet etti. Dörtyol Sanayi Sitesi’nde üretilen her mal ve malzemenin Türk ekonomisine katma değer sunduğunu ifade eden Milletvekili Türkoğlu, bacası tüten büyük sanayi kuruluşlarına yedek parça üreten küçük sanayi sitelerinin büyük fabrikaların mütemmim cüzlerini oluşturduklarına vurgu yaptığı konuşmasında; “Küçük sanayi esnafının kalkınması, büyük sanayinin yolunun açılması anlamına gelmektedir” dedi.

Dörtyol Sanayi Sitesi Başkanı Şehri Macit, sitenin kapasitesinin dolması nedeniyle yeni bir site alanına ihtiyacı olduklarını belirterek, bu konuda Türkoğlu’ndan destek istedi. Türkoğlu da sanayi sitesinin hemen yan tarafında bulunan 70-80 dönümlük hazine arazisinin Dörtyol Sanayi Sitesi’ne dâhil edilmesi için bir çalışma başlatacaklarını kaydetti.

Dörtyol Sanayi Sitesi Başkanı Şehri Macit’in refakat ettiği Türkoğlu ve beraberindeki heyetin gerçekleştirdiği ziyarette, Dörtyol Sanayi Sitesi’nde bulunan toplam 246 esnaf gezildi. Türkoğlu esnaf ziyaretlerinde; “Bizler Ak Parti teşkilatı ve şahsım olarak vatandaşın hal ve hatırını seçimden seçime soran siyasetçilerden değiliz. Her an ve her fırsatta vatandaşlarımızla birlikte olmayı, onların sorunlarına çözüm bulmaya çalışmayı kendimize bir ibadet hükmü saymaktayız” dedi.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here