“Milletimiz Emretti Biz de Yaptık”

0
57

ergin'e ilgi1Vatandaşlardan, Sadullah Ergin’e Yoğun İlgi

Ak Parti Hatay Milletvekili, Hatay Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Sadullah Ergin’e vatandaşlar tarafından yoğun ilgi gösteriliyor.

Gittiği her yerde yoğun sevgi ve ilgi karşısında şaşkınlığını gizleyemeyen Ergin; “Sizler ne istediyseniz, bizler onu yaptık. Herkes layığı ile yönetilir. Allah’ın izniyle sizde bu sevgi, bu destek olduğu sürece Ak Parti’yi yıkmaya, karalamaya kimsenin gücü yetmez. Biz sizden aldığımız güç ve destek ile 11 yıldır Türkiye’yi ilerilere taşıdık ve taşımaya devam edeceğiz. Güçlenen bir Türkiye karşısında çeşitli türde oyunların oynanmasına halkımız asla izin vermeyecektir. Milletimiz oynanan oyunu çok iyi biliyor” dedi.

ergin'e ilgi2

Yasaklarla, yolsuzluklarla ve yoksullukla mücadeleye 11 yıl önce Ak Parti döneminde başlandığına da dikkatleri çeken Ergin; “Yolsuzlukların üzerine giden ve hortumları kesen Ak Partidir. Bunu sizler istediniz bizler yaptık. Milletimiz ne emrettiyse vekiller olarak bizler, onu yerine getirdik. Yasakları kaldırdık. Çocuklarımız başörtüleri ile artık eğitim görmeye başladı. Egemenlik kayıtsız şartsız milletin oldu. Yoksullukla mücadele çerçevesinde de vatandaşlarımıza, engelli insanlarımıza, yaşlılarımıza sosyal imkânlar tanındı, maaşlar bağlandı, kimseye muhtaç kalmadan yaşamlarını en güzel şekilde idame etmeleri sağlandı” diye konuştu.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here