MHP’li Turan’dan Mitinge Davet

0
136

mhp-turan1Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İskenderun İlçe Başkanı Turan Bozkurt, MHP genel merkezi tarafından düzenlenen ‘Milli Değerleri Koru ve Yaşat’ mitinglerinin dokuzuncu ve sonuncusunun 9 Kasım 2013 Cumartesi günü saat 14.00’te Ankara Tandoğan meydanında ‘Türkiye’ teması ile gerçekleştirileceğini duyurdu.

Mitinge tüm İskenderunluları davet ettiklerini söyleyen Bozkurt; “9 Kasım 2013 Cumartesi gerçekleşecek MHP Ankara ‘Türkiye’m’ mitingine katılmak isteyen partili, partisiz tüm hemşerilerimizin İskenderun ilçe teşkilatımıza, İskenderun Ülkü ocakları başkanlığımıza, İskenderun Ülkücü işçiler derneğimize ve İskenderun TÜRKAV şube başkanlığına bizzat ya da telefon ile müracaat etmeleri gerekmektedir. Müracaat eden tüm hemşerilerimizin mitingimize gitmeleri için gerekli araçlar parti teşkilatımız tarafından temin edilecektir.

Ankara’da düzenlenecek Türkiye mitingi temalı mitinglerimizi de ortaya çıkan kuvvetli mesajların memleketimizin kalbinde yeniden tekrarlanacağı bir açık hava toplantısı olacaktır. Ankara, Türkiye’nin başkenti ve milli egemenliğin merkezi olması hasebiyle Türk milletinin varlık iradesini ve hükümranlık azmini ruhunda barındıran bir şehirdir.

Milli Mücadele, millet temsilcileri tarafından buradan sevk ve idare edilmiş, işgallere karşı direnişin merkezi Ankara olmuştur. MHP’nin Ankara’da yapacağı miting; bölücü, ayrıştırıcı planlara karşı millet iradesinin nasıl tecelli edeceğinin caydırıcı provası mahiyetinde olacaktır. Yoksul milletimizin kanıyla, canıyla, emeğiyle kurduğu Cumhuriyet’i sonsuza kadar korumaya azimli olduğu mesajı, Anadolu kasabasıyken hürriyet ve bağımsızlık ruhu aşılayarak bir dünya başkenti haline getirdiği Ankara’dan verilecektir” dedi.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here