MHP’li Gül; “Ya El Birliğiyle Çıkacağız ya da Hep Birlikte Batacağız”

0
142

MHP Hatay Milletvekili Adayı Gül; “Ya El Birliğiyle Çıkacağız ya da Hep Birlikte Batacağız”

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Hatay milletvekili 2. Sıra Adayı İbrahim Gül, seçim çalışmalarına yoğun bir şekilde devam ediyor.

Uzun yıllardır Milliyetçi Hareket Partisinin içerisinde, daima ülkenin ve devletin çıkarlarını gözeterek siyaset yapan Milletvekili Adayı Gül Hatay’ın tüm ilçelerini karış karış gezerek vatandaşlarla buluşuyor.

24 Haziran’da gerçekleştirilecek seçim çalışmalarını Teşkilatı ile birlikte sürdüren Gül Altınözü’nde esnaf ziyaretlerine katıldı.

Tüm esnafı ziyaret eden ve halkın sıkıntılarını samimiyetle dinleyen Milletvekili Adayı Gül, akşam da Serkan Gür’ün verdiği iftar yemeğine katıldı. Burada esnafların sorun ve sıkıntılarını bildiğini belirten Gül; “Hepimiz aynı geminin içerisindeyiz ya el birliğiyle çıkacağız ya da hep birlikte batacağız. Bu nedenle hepimizin çok iyi çalışması ve ülkesine devletine sahip çıkması lazım” dedi.

Daha sonra gece saatlerinde Karbeyaz Mahallesine giden MHP Hatay Milletvekili Adayı Gül, burada hemşerileriyle buluştu. Kendi evladını bağrına basan Karbeyaz mahalle sakinleri Gül’ü oldukça coşkulu karşıladılar. Gece yarılarına kadar süren ziyaretler gün aydınlanınca devam ediyor.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here