Mete Aslan ‘Unutmadım Bende Yazdım’ Kitabını İGC’de Tanıttı!

0
28

İskenderun Belediyesinin eski Başkanlarından Mete Aslan, yazdığı kitabın tanıtımını İskenderun Gazeteciler Cemiyeti (İGC)’nde gerçekleştirdi. Kitap Otağı Yayın Evinden çıkan 220 sayfalık kitabın adını ‘Unutmadım Bende Yazdım’ koyan Aslan gazetecilere çeşitli bilgiler verdi.

İskenderun Belediyesi eski Başkanlarından Mete Aslan, ‘Unutmadım Bende Yazdım’ isimli kitabını kamuoyuna tanıttı. İskenderun Gazeteciler Cemiyetinde basın mensuplarıyla bir araya gelen Aslan yazması gereken daha çok konu olduğuna vurgu yaparak ikinci kitabının da müjdesini şimdiden verdi.

15 yıl Belediye Başkanlığı görevini yürüttüğünü, bu süre zarfında çok sayıda olay yaşadığını belirten Mete Aslan; “Hiç kimseyi karalamadan acizane bir kitap yazdım. Aslında yazacağım daha o kadar çok konu var ki devam edeceğim. Elimden geldiği kadar duygusal olmadım, bazı yanlış bilinenleri de bu kitapla düzelttim, doğrusunu yazdım. Sizlerin de okuyup eleştirmenizi bekliyorum. Kitaplar maliyet getiren eserlerdir. Önümüzdeki süreçte iki üç kitap daha yazıp yaşadıklarımı paylaşmak istiyorum” dedi.

İskenderun Belediye eski Başkanı Mete Aslan, 220 sayfalık kitabında, siyasete nasıl başladığını, 1994 seçimlerini nasıl kazandığını, Anavatan Partisinden istifa ederek neden Doğruyol Partisine girdiğini, Fransız Mezalimi Anıtını neden diktirdiğini ve Belediye Başkanlığı sürecinde yaşadığı bazı olayları anlattı. (Haber Merkezi)

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here