Mehmet Dönmez İTSO Yönetimini Ziyaret Etti

0
69

itso-mehmet dönmezİskenderun Belediye Başkan aday adayı Mehmet Dönmez İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası yönetimine nezaket ziyaretinde bulundu.

İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz’ı makamında ziyaret eden İskenderun Belediye Başkan aday adayı Mehmet Dönmez; “Gerek siyasi parti başkan aday adayı olmam gerekse iş adamı olmam nedeniyle Ticaret ve Sanayi Odamızı yakından takip ediyorum. En güzide sivil toplum kuruluşlarımız arasında yer alan Ticaret odamızın İskenderun ekonomisine sağladığı katkı çok büyük. Gerek iş adamları, gerek siyasi parti temsilcileri ile birlikte İskenderun’un ekonomik yönden gelişmesi için el birliği ile hareket edilmesi gerektiğine inanıyorum” dedi.

Ak Parti’den İskenderun Belediye Başkan aday adayı olduğunu ve bu memlekete hizmet etmek için çalıştığını belirten Dönmez; “İskenderun’u Ak partili Belediyeler kervanına katmak, iktidar ile belediyeyi buluşturmak için bu kutlu yola çıktık. Çalışmalarımızı da aralıksız sürdürüyoruz” dedi.

Ziyaretten ötürü memnuniyetini dile getiren İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz ise; “İTSO yönetimi olarak her siyasi partiye eşit mesafedeyiz. Bu bağlamda şehrimize hizmet verecek olan aday adaylarına başarılar diliyoruz. İTSO olarak belediyelerin projelerimize destek vermesi gerektiğini savunuyor ve uyum içerisinde çalışacak bir Belediye Başkanının şehrimize hizmet etmesini bekliyoruz. İş adamı olarak sizleri yakından tanıyor ve bölge ekonomisine sağladığınız katkı ve istihdamı biliyoruz. Bu bağlamda çıkmış olduğunuz bu yolda yönetim kurulu arkadaşlarım adına sizlere başarılar diliyoruz” diye konuştu.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here