Medeniyetler Korosu İskenderun Belediyesini Ziyaret Etti

0
86

bld-medeniyetler korosu1İskenderun Belediyesi’nin organizasyonuyla konser vermek üzere kentimize gelen Medeniyetler Korosu ekibi İskenderun Belediyesi’ni ziyaret etti. Medeniyetler Korosu ekibini İskenderun Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Çetinkaya kabul etti.

Hatay’da kurulan, farklı meslek gruplarından ve üç semavi dinin mensuplarından insanların bir araya gelmesi ile hem dikkat çeken, hem de takdir toplayan Hatay Medeniyetler Korosu, kentimizde verdikleri konser öncesi İskenderun Belediyesi’ne nezaket ziyareti gerçekleştirdiler. İskenderun Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Çetinkaya tarafından karşılanan Medeniyetler Korosu’nun tüm üyeleri İskenderun’da bulunmaktan ve konser verecek olmalarından dolayı büyük mutluluk duyduklarını belirttiler.

Hatay’ın sahip olduğu değerleri dünyaya aktaran, üç semavi dinin mensuplarını bünyesinde barındıran Medeniyetler Korosu’nu İskenderun’da ağırlamaktan ve konser verecek olmalarından büyük mutluluk ve memnuniyet duyduklarını belirten İskenderun Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Çetinkaya, Medeniyetler Korosu’na başarı dileklerini iletti. Ziyaret, günün anısına toplu fotoğraf çekimiyle son buldu.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here