Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, CHP Belen İlçe Başkanı Fevzi Yüksel ile beraber Belen çarşısındaki esnafları gezdi.
CHP Belen İlçe Başkanı Fevzi Yüksel’in ev sahipliği yapılan ziyarete çok sayıda partili katıldı. Belen Vadi Restoran’da CHP Belen İlçe Yönetimi ve mahalle sakinleriyle kahvaltı yapan Başkan Savaş, İlçe Başkanı Fevzi Yüksel ile esnaf odasını da ziyaret etti. Çarşı esnaflarını gezerek sorunlarını dinleyen Başkan Savaş, CHP Belen İlçe Binası’nda partililerle buluştu.