“Kurumların Görüş ve Önerilerini Önemsiyoruz”

0
54

İl Sağlık Müdürü Saydam’dan, İTSO Başkanvekili Seküçoğlu’na Ziyaret

Hatay İl Sağlık Müdürü Dr. Sebahattin Yılmaz ve İskenderun İlçe Sağlık Müdürü Dr. Yusuf Saydam, İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası Başkanvekili Bülent Seküçoğlu’na nezaket ziyaretinde bulundu.

Kurumların görüş ve önerilerini önemsediklerini kaydeden Dr. Sebahattin Yılmaz ve beraberindeki heyet, ziyaret nedenlerinin Sağlık Hizmetlerinin daha etkin yürütülebilmesi ve sağlık sektöründe ortak çözümler üretmek adına neler yapabiliriz anlamında görüş alışverişinde bulunmak olduğunu belirtti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyetini dile getiren İTSO Başkanvekili Bülent Seküçoğlu, sağlık sorunları hususunda görüş alış verişinde bulunarak sorunlar hakkında düşüncelerini iletti. Seküçoğlu; “İl Sağlık müdürlüğüne kapımız her zaman açıktır, bizler Ticaret Sanayi Odası olarak çalışan kesimin daha etkin, verimli ve sağlıklı çalışmalar üretmesi hususunda üzerimize düşen görevi her zaman yapmaya hazırız” dedi.

İl Sağlık Müdürü Dr. Sebahattin Yılmaz, göreve geldiği günden bu güne gerek Hatay’ın sağlık sorunları ve gerekse vatandaşların sorunlarına vakıf olduğunu vatandaşların sağlık sorunlarıyla yakından ilgilendiklerini ve sağlık hizmetlerini en iyi şekilde yürüttüklerini ifade etti. Dr. Yılmaz; “İl Sağlık Müdürü olarak şahsım ve Şube müdürlerim ile Sağlık sektörü için neler yapabiliriz, bunları tartışmak ve vatandaşların memnuniyetini gözeterek çözüm üretebilmek adına çalışıyoruz. Etkin ve verimli çalışmak adına sizler gibi Kurumların görüş ve önerilerini önemsiyoruz” diye konuştu.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here