KOSGEB Hatay Müdürü Sert’ten İTSO’da KOBİ Proje Bilgilendirme Toplantısı

0
99

itso-kosgeb toplantı2İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası’nda KOBİ Proje Destek Programı Bilgilendirme toplantısı düzenlendi. KOSGEB Hatay Müdürü Kenan Sert’in katıldığı toplantıda destek hakkında bilgilendirmeler yapıldı.

Toplantıda Kenan Sert tarafından, özellikle KOBİ Proje programı ve diğer destek programları hakkında bilgilendirme yapıldı. Toplantıda konuşan Başkan Yılmaz; “Oda olarak KOSGEB’in tüm desteklerini çok önemsiyoruz. Üyelerimizin KOSGEB desteklerinden yararlanabilmeleri için elimizden geleni yapıyoruz.

itso-kosgeb toplantı3

Özellikle girişimcilerin Yeni Girişimci Destek Programı’ndan yararlanabilmeleri için devamlı olarak KOSGEB Uygulamalı Girişimcilik Eğitimleri düzenliyoruz. Yeni girişimcilerin ticari hayata kazandırılmaları ve iş hayatına profesyonel bir adım atabilmeleri için bu eğitimleri almaları gerekiyor” şeklinde konuştu.

Toplantıya, KOSGEB Hatay Müdürü Kenan Sert, İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz, İTSO Yönetim Kurulu Üyesi Necat Özkaya ve KOBİ Proje Destek Programıyla ilgilenen üyeler katıldı.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here