Kırmızıoğlu, CHP Örgütleri İle Birlikte Çalışma Sözü Verdi

0
45

riyad kırmızıoğlu11CHP Hatay Milletvekili Aday Adayı Dr. Riyat Kırmızıoğlu Arsuz İlçe Teşkilatını Ziyaret Etti.

CHP Hatay Milletvekili aday adayı Dr. Riyat Kırmızıoğlu, kalabalık bir ekiple Arsuz ilçe teşkilatını ziyaret etti. Cumhuriyet Halk Partisi Arsuz ilçe teşkilatına ve yönetim kuruluna teşekkür ederek konuşmasına başlayan Kırmızıoğlu; “Hiçbir sorunuyla şu ana kadar ilgilenilmemiş, destek olunmamış, başkanlarımızın elinden geldiğince yürütmeye çalıştığı bir Arsuz gerçeğini vurgulamak istiyorum” dedi.

Sosyal tesis bakımından diğer ilçelere göre çok geri kalındığına dikkat çeken ve sadece Uluçınar Gençlik Kampının bilindiğini söyleyen Kırmızıoğlu, Arsuz’un sosyal tesis bakımından yetersiz kaldığını söyledi.

riyad kırmızıoğlu12

Arsuz’un mecliste bir temsilcisinin olması gerektiğini kaydeden Kırmızıoğlu; “Bu adayın da Arsuz’un öz evladı, Arsuz’dan çıkmış, Arsuz’un sorunlarını bilen bir kişi olması gerektiğini düşünüyorum” dedi. Seçildiği takdirde A takımının CHP ilçe yönetimleri, kadın ve gençlik kolları olacağını ve birlikte karar vererek hareket edeceğini söyleyen Kırmızıoğlu, CHP örgütleri ile birlikte çalışma sözü verdi.

CHP Arsuz İlçe Başkanı Faik Çekin ve ilçe yönetimi ile birlikte güncel konuların konuşulduğu ziyarette salonu dolduran partililer ile verimli görüş alışverişinde bulunuldu. Geç saatlere kadar süren ziyaret sonunda Arsuz ilçe teşkilatı yönetimi ziyaretten dolayı memnuniyetlerini dile getirdiler.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here