Kırmızıoğlu; “24 Haziran’da Zincirleri Kırmak İçin 24 Saat Çalışıyoruz”

0
125

Cumhuriyet Halk Partisi’nin Hatay’daki önemli isimlerinden birisi şüphesiz ki Dr. Riyat Kırmızıoğlu. Geçtiğimiz dönem İskenderun, Arsuz adayı olarak başladığı çalışmalarında örgütünün emrinde tüm Hatay’ın adayı olarak gerçekleştirdiği inanılmaz seçim kampanyalarıyla fark yaratan Dr. Riyat Kırmızıoğlu, hiç ara vermediği sahadaki siyaset çalışmalarına 24 Haziran sürecinde hız verdi.

Doktor Riyat Kırmızıoğlu, geçtiğimiz dönem ilk aday adaylık açıklamasında CHP iktidarına olan inancını; “Ben Cumhuriyet Halk Partisinin iktidarında Hatay Milletvekilliği için yola çıktım. CHP iktidarında sağlık alanında ve örgütlenmede görev almak iddialarıyla hizmet edeceğim” diyerek özetlemişti.

Bitmek bilmez enerjisiyle Hatay’da basılmadık bir karış toprak bırakmayan, halkın gönlüne dokunan güçlü hitabeti ve çalışmalarıyla, toplumsal konulara duyarlılığıyla halkın sevgilisi olmayı başaran Dr. Riyat Kırmızıoğlu,  bu dönem de heyecanı ve enerjisiyle favori isimler arasında gösteriliyor.

Eşi Dr. Selda Kırmızıoğlu ile birlikte samimi ve içten aynı zamanda güler yüzlü ve çözüm odaklı hizmet anlayışıyla dikkatleri üzerinde topluyorlar.

Hatay’ın 15 ilçesinde parti emektarlarının ve örgütlerinin eşliğinde Kemal Kılıçdaroğlu’nun önderliğindeki CHP politikalarını sahada ilmek-ilmek işleyen CHP Hatay Milletvekili Aday Adayı Doktor Riyat Kırmızıoğlu, bilgi, birikim, donanımını halkın hizmetine sunmaya devam ederken, edindiği tecrübeyi ve enerjisini Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde Hatay’ın ve ülkemizin tüm vatandaşları için ayrıştırmadan adalet ve eşitlik ilkesiyle yaşama geçirmek istiyor.