Kılnçkaya; “Çalışma Koşullarının İyileştirilmesi Devletimizin Önceliklerindendir”

0
90

İskenderun Kaymakam Vekili Payas Kaymakamı Hakan Kılnçkaya; “Çalışma Koşullarının İyileştirilmesi Devletimizin Önceliklerindendir”

“1 Mayıs Emek Ve Dayanışma Günü” nedeniyle bir kutlama mesajı yayınlayan İskenderun Kaymakam Vekili Payas Kaymakamı Hakan Kılnçkaya, ülkemizin ilerlemesinde emekçilerin büyük pay sahibi olduğunu vurguladı.

1 Mayıs tarihinin önemine değinen Kılınçkaya; “İşçi ve emekçi kardeşlerimizin, tüm dünyada birlik, dayanışma ve haksızlıklarla mücadele günü olarak kutlanan “1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü”nü birlik, beraberlik ve kardeşlik duyguları çerçevesinde idrak etmenin mutluluğunu gönülden yaşıyoruz” dedi.

Çalışma koşullarının iyileştirilmesinin devletin öncelik verdiği konular arasında yer aldığını kaydeden Kılınçkaya; “Emekleri ve alın terleriyle, ülkemizin ilerlemesinde ve refah düzeyinin yükselmesinde önemli pay sahibi olan işçi ve emekçilerimizin, haklarını ararken gösterecekleri demokratik ve barışçı tavır, demokrasimizin gelişmesi bakımından da büyük önem taşıdığı aşikârdır. Çalışanlarımızın sorunlarının çözümü, çalışma koşullarının iyileştirilmesi, hak ettikleri yaşam standardına ulaşmaları, emeklerinin tam karşılığını almaları, devletimizin önem ve öncelik verdiği konular arasında yer almaktadır.

Güçlü ve söz sahibi bir ülke olma doğrultusunda hızla ilerleyen ülkemizin temelinde çalışan, alın teri ve emekleriyle bu yolda gayret gösteren tüm işçi ve emekçi kardeşlerimizin “1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü”nü içten dileklerimle kutluyor, bu anlamlı günün barış ve kardeşliğin egemen olduğu, provokasyonlardan uzak, bir bayram havasında kutlanması temennisiyle, tüm vatandaşlarımızı en kalbi duygularımla selamlıyor, sağlık, huzur ve barış dolu günler diliyorum” dedi. (Haber: Meral SADREDİN)

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here