Kick Boksçuların Madalya Sevinci!

0
142

Uluslararası Kick Boks Turnuvalarında Başarı Elde Eden Sporcular İTSO Başkanı Yılmaz’a Nezaket Ziyaretinde Bulundular

Antalya’da düzenlenen Uluslararası Kick Boks turnuvalarında altın madalya ve kupa alan İskenderun’dan Lara Spor Kulübü antrenör ve sporcuları, İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz’a nezaket ziyaretinde bulundular.

Nisan ayı içerisinde Uluslararası Türkiye Açık Kick Boks Turnuvası Antalya’da PGS Kremlin Palas Otelde yapıldı. Turnuva, 27 ülke ve 4 kıtadan 2353 kişinin katılımıyla tamamlanırken, bu turnuvaya İskenderun’dan Lara Spor Kulübü adına 2 sporcumuz da katıldı. Haval Genç elde ettiği birincilikle altın madalya ve kupa, Ahmet Şamil Pilavcığoğlu da ikincilik derecesi ile gümüş madalya alarak İskenderun’a ve kulübe büyük bir başarı kazandırdı.

Başarılı sporcuların ziyaretinde konuşan İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz; “Uluslararası bir müsabakada İskenderunlu sporcuların birincilik alması ve şehrimize altın madalya ile dönmesi önemli bir başarıdır. Başarılarından dolayı sporcularımızı ve antrenörümüzü tebrik ediyorum” dedi.

Haval Genç ile Ahmet Şamil Pilavcığoğlu da madalya alarak İskenderun’a ve kulübe büyük bir başarı kazandırmanın onurunu yaşadıklarını belirterek, imkan verilmesi durumunda daha büyük başarılara imza atabileceklerini ifade ettiler.

Antrenör Mustafa Cuma Uğurlu ise kulübün başarısının her geçen gün arttığını belirterek, bu başarıların devamının geleceğini belirtti.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here