Kaymakam Soytürk, Kamu Hizmetlerinin Sunulmasında Üstün Gayret Gösteren Kamu Görevlilerini Onore Etti

0
98

İskenderun Kaymakamı Recep Soytürk, kamu hizmetlerinin sunulmasında üstün gayret gösteren kamu görevlilerine takdir belgesi takdim ederek, onları onore etti.

Kaymakam Soytürk, İskenderun’da göreve başladığı günden bugüne kamu hizmetlerinin sunulması noktasında yoğun bir çaba sarf ederken, bu manada vatandaş odaklı hizmet anlayışıyla üstün gayret gösteren kamu görevlilerini de ödüllendirerek, onları onore ettiği gibi iş motivasyonlarını da canlı tutmayı sağlıyor.

İskenderun’da henüz göreve başladığı sıralarda, 2017-2018 eğitim öğretim döneminin açıldığı haftayı idrak ederken, bir önceki eğitim öğretim döneminde öğrencilerinin başarılı olmasına katkıda bulunan, öğrencilerine öncülük edip, bilgi ve deneyimlerini verimli ve etkili bir şekilde aktarma konusunda olağanüstü gayret gösteren ve üstün başarılı çalışmalar yapan çeşitli branşlarda yaklaşık 350 öğretmenimize “Başarı Belgesi” takdim ederek, bu örnek uygulamaya başlayan Kaymakam Soytürk, bu yöndeki hassasiyetini sürdürerek, farkı fark eden bir idareci olduğunu bir kez daha gözler önüne serdi.

Kaymakamlık Makamında bir araya geldiği kamu görevlilerine üstün gayretlerinden dolayı öncelikle sözlü olarak tebrik ve teşekkür eden Kaymakam Soytürk, takdir belgelerini de takdim ederek, başarılarının devamını diledi.

İlçemizde belirli aralıklarla gerçekleştirilen eğitim istişare toplantılarında başta veliler ve okul aile birliği olmak üzere okul idarecilerinin ve hizmet paydaşlarının da memnuniyeti üzerine tespit edilen; İskenderun Emine Saadet Çarmıklı Ortaokulu Türkçe Öğretmeni İlker Dönmezer ve Matematik Öğretmeni Ali Kırkpınar’a eğitim hizmetinin sunulmasında gösterdiği üstün gayretlerinden dolayı takdir belgesi verilirken, Devlet Hastanesi ziyareti esnasında da hasta ve hasta yakınlarının memnuniyeti üzerine tespit edilen; İskenderun Devlet Hastanesi bünyesinde görev yapan Kardiyoloji Uzmanı Uzm. Dr. Murat Başıbüyük ve Uzm. Dr. Hülya Turgut’a sağlık hizmetlerinin sunulmasında gösterdiği üstün gayretlerinden dolayı takdir belgesi verildi.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here