Karasayar; “Elbirliği ile Hizmet Etmenin Gayreti İçerisindeyiz”

0
124

Milletvekili Karasayar Başkan Dingil’i Ziyaret Etti

Milletvekilliği görevi süresince seçim bölgesi olan ilimizde sık sık ziyaretlerde bulunarak vatandaşlarla birebir istişarelerde bulunup sıkıntı ve taleplerini dinleyen, çözümü noktasında çalışmalarda bulunan TBMM İdare Amiri ve Ak Parti Hatay Milletvekili Orhan Karasayar, dün de İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil’i makamında ziyaret etti. Ziyarete Ak Parti İskenderun İlçe Başkanı Ayhan Bodur ve yönetim kurulu üyeleri de katıldı.

Başkan Seyfi Dingil’e çalışmalarında başarılar dileyen TBMM İdare Amiri ve AK Parti Hatay Milletvekili Orhan Karasayar; “Genelde hükümetimiz, yerel belediyemiz İskenderun ile ilgili çalışmalarını sürdürüyor. Bizlerde İskenderun’a hizmetlerin gelmesi noktasında Ankara’da sürekli projeleri takip ediyoruz. İskenderun’a hizmetlerin gelmesi noktasında hiçbir sıkıntımız yok. Kamu kurum ve sivil toplum kuruluşları ile her zaman diyalog halindeyiz. Elbirliği ile aziz milletimize hizmet etmenin gayreti içerisindeyiz” şeklinde konuştu.

Ziyaretten ötürü Vekil Karasayar’a teşekkür eden Belediye Başkanı Seyfi Dingil de; “Milletvekilimizle her zaman istişare halindeyiz. Bizlerin tek bir amacı var İskenderun halkına hizmet etmektir. Cumhurbaşkanımız, başbakanımız, bakanlarımız ve milletvekillerimiz İskenderun’a halka hizmet noktasında sağ olsunlar hep bizlere destek oldular. Hep birlikte İskenderun’u daha iyi yerlere getirmek için çalışmaya devam edeceğiz. Bu konuda sürekli istişare halindeyiz. Belediye olarak çalışmalarımız tüm hızıyla devam ediyor” diye konuştu.

Yapılan konuşmaların ardından ziyaret sohbet ortamında devam ederken karşılıklı fikir alışverişinde de bulundu. (Haber: Helga TERBİYELİ)

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here