İTSO Yönetimi Başkan Dingil’i Ziyaret Etti

0
74

bld-itso1İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası (İTSO) Yönetim kurulu üyeleri Belediye Başkanı Seyfi Dingil’i makamında ziyaret ederek yeni görevinde başarılar dilediler.

İTSO Yönetimini kapıda karşılayan İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, İskenderun için tüm projelerde el birliği ile hareket edileceğini, İTSO’nun projelerini zaten önceden bildiklerini ve bu projelerin hayata geçirilmesi noktasında belediye olarak katkı vereceklerini vurguladı.

İskenderun Belediyesi’ni iktidar ile buluşturduğunu belirten Belediye Başkanı Seyfi Dingil, İskenderun spor’unda başarısı için el birliği ile hareket edilmesi ve şehrimizin bu güzide takıma sahip çıkması gerektiğini söyledi.

bld-itso2

İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz ise; “Yönetim olarak hayırlı olsun ziyaretinde bulunmak istedik. Sizlerin İskenderun’a önemli hizmetler ve katkı vereceğinize yürekten inanıyoruz. Bizler İTSO olarak İskenderun için üzerimize düşen ne görev varsa yapmaya hazırız. Birlik ve beraberlik içerisinde projeleri hayata geçirmek için önemli çalışmalar yapacağımıza yürekten inanıyorum” dedi.

Karşılıklı sohbet ortamında geçen ziyarette İskenderun’un genel sorunları, İskenderunspor ve İTSO’nun projeleri hakkında karşılıklı fikir alış verişinde bulunuldu. İTSO’nun Belediye Başkanı Seyfi Dingil ziyaretine İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz, Başkan vekilleri Çağrı Belibağlı, Mahir Taner, İTSO Meclis Başkanı Servet Ugutmen, Muhasip üye Özcan Aslan,  İTSO yönetim kurulu üyeleri Bülent Seküçoğlu, Okan Belli, Gassan Kuran, Adnan Mursaloğlu ve Necat Özkaya’da hazır bulundular.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here