İSKENDERUNSPOR’A DESTEK OLUN!

0
54

İlgisizlikten yakınan İskenderunsporlu taraftarlar, başta Hatay Milletvekilleri ile Hatay Valisi Masatlı, HBB Başkanı Öntürk, İskenderun Belediye Başkanı Dönmez’e ve iş adamlarına yardım çağrısı yaptı…

Turuncu-Mavili renklere gönül veren İskenderunspor’un cefakâr taraftarları sonunda isyan bayrağını çekti. Sosyal medyadan yapılan açıklamada ilgisizlikten yakınan İskenderunspor taraftarları, başta Bölge Milletvekilleri olmak üzere Vali, Belediye Başkanları ve iş adamlarından destek talebinde bulundular.

Cefakar taraftarlar yaptıkları açıklamada; “İskenderunspor da Hatay’ın bir takımıdır. İskenderun’da Hatay’ın bir parçasıdır. Profesyonel takımlarımız arasında ayrım yapılmamalıdır. Yıllardan beri İskenderun sevdalısı Hakan Bolat’ın desteğiyle ayakta durabilen İskenderunspor, maalesef maddi açıdan zor durumda kalmıştır. Başta Hatay Milletvekilleri, Hatay Valisi Mustafa Masatlı, Hatay Büyükşehir Belediye (HBB) Başkanı Mehmet Öntürk, İskenderun Belediye Başkanı Mehmet Dönmez ve iş adamlarından destek beklemekteyiz” dediler.

Bizleri Futbol Seyir Zevkinden Mahrum Etmeyin

TFF 2. Lig’de grup kuralarının da 13 Haziran’da çekileceğine işaret edilirken, taraftarlar İskenderunluların futbol seyir zevkinden mahrum edilmemesi gerektiğini de kaydettiler.

Turuncu-Mavili taraftarlar; “2. Lig grup kuraları 13 Haziran Perşembe günü saat 14.00’te çekilecek. Yeni sezon ise 1 Eylül’de oynanacak maçlarla başlayacak. Şehrin takımının kaderi için güzel ve olumlu bir sonuç bekleyen on binlerce taraftar gelecek güzel haberleri beklemekte! Bizleri bekletmeyin, desteğinizi yıllarca futbol seyir zevkinden mahrum kalmış insanlardan esirgemeyin” ifadelerini kullandılar. (Haber: İlyas Edip TERBİYELİ)

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here