İskenderunlu Esra Öğretmen, İstanbul’daki Evinde Ölü Bulundu

0
224

esra öğretmen1İstanbul Fatih’teki evinde ölü bulunan, İskenderunlu müzik öğretmeni 26 yaşındaki Esra İflazi’nin ölümü, yakınlarını şoke etti. Mezarı başında toplanan yakınlarından Levent Hoşadam; “Neşeli bir kızdı. İnanamıyoruz ölümüne, nasıl olduğunu anlamadık. Biz de şok halindeyiz” dedi.

Geçtiğimiz gün evinde ölü bulunan Esra İflazi’nin cenazesi, dün İskenderun’da yaşayan ablası Ebru Hoşadam’ın evine getirildi. Burada helallik alınmasının ardından İflazi’nin cenazesi Hatay Büyükşehir Arsuz Mezarlığı’na götürüldü.

Burada Esra öğretmenin cenazesi, yakınları tarafından annesi Aliye İflazi’nin yanına defnedilmek istendi. Mezarlıkta yer olmaması üzerine yakınları, Esra’nın küçük yaşta trafik kazasında kaybettiği annesinin mezarını açtırdı. Esra İflazi, annesi Aliye’nin üzerine defnedildi. Genç yaşta hayatını kaybeden öğretmen Esra’nın yakınları mezarı başında dua edip ağıtlar yaktı. Esra öğretmenin yakınlarından Levent Hoşadam, baldızı Esra’nın çok neşeli biri olduğunu ve ölümünün kendilerini şoke ettiğini söyledi. Geride ‘Hayata tutunmaya çok çalıştım ama olmadı. Piyanomu kardeşime bırakıyorum’ yazılı bir not bırakan Esra İflazi’nin ölümün nedeninin soruşturma sonunda ortaya çıkacağını belirten Hoşadam; “Olay zaten adliyede. Bizim istediğimiz, Çankaya Adliyesi’nin soruşturmayı hızlandırması. Sosyal medyada her yerde çıkıyor, neşeli bir kızdı. İnanamıyoruz ölümüne, nasıl olduğunu anlamadık. Biz de şok halindeyiz. Bakalım zaman ne gösterecek” diye konuştu.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here