İskenderun’da Yollar Sıcak Asfalt ile Kaplanıyor

0
78

İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, Raif Paşa Caddesinde devam eden asfalt çalışmalarını yerinde inceledi. Fen İşleri ekipleri tarafından yapılan asfalt çalışmalarının tüm hızıyla devam ettiğini ifade eden Belediye Başkanı Seyfi Dingil; “İlçenin dört bir yanında yol yapım ve asfalt çalışmalarını aralıksız sürüyor. İskenderun’u daha güzel, daha yaşanılabilir bir şehir haline getirmek için çalışıyoruz. İskenderun Belediyemizin asfalt serim ekibi gece gündüz demeden çalışıyor. Kentin en ücra köşesine kadar yolları sıcak asfalt ile kaplıyoruz.

İskenderun’u daha güzel daha yaşanılabilir bir şehir haline getirmek için çalışmaları sürdürüyoruz. İskenderun Belediyesi Fen İşleri bu manada çalışmalarını büyük bir titizlikle sürdürüyor. Başta yeni yol yapımı, yol açımı ve asfalt serimi olmak üzere İskenderunluların yaşam kalitesini daha da yukarıya çıkaracak çalışmaları yürütüyoruz.

Kentin birçok farklı noktasında çeşitli nedenlerle bozulan tahrip olan yollarda ise yama çalışmalarımız devam ediyor. Mevcut yollarımızın onarımı ve bakımı vatandaşımızın ve araç sürücülerinin rahatlıkla kullanabileceği modern yollar haline geliyor” şeklinde konuştu.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here