İskenderun Gerçek Hüviyetine Ak Parti İle Kavuşacak

0
50

seyfi dingil5Seyfi Dingil Seçime Bir Kala Çalışmalarını Sürdürüyor

Adalet ve Kalkınma Partisi (Ak Parti) İskenderun Belediye Başkan Adayı Seyfi Dingil, seçimi kazanmaları halinde İskenderun’un hizmetlerle ihya olacağını söyledi. Seyfi Dingil, seçim çalışmalarını tüm hızıyla sürdürürken, bu çalışmalarının yanı sıra seçimi kazanmaları halinde ilçenin hizmet bazında hak ettiği konuma gelebilmesi için titiz bir çalışma yürütüyor.

İlçenin bütün problemlerini enine boyuna masaya yatıran Seyfi Dingil, önemli hizmetleri halka sunabilmenin gayreti içerisinde… Seçim çalışmaları kapsamında gece gündüz durmadan çalışan Seyfi Dingil, gittiği her ortamda Ak Parti ile kazanılacak huzura, refaha, hizmete sıklıkla değinerek, seçmenlerin doğru tercih yapmasının önemine değiniyor.

İktidarın, hizmet, aş, iş olduğundan bahseden Seyfi Dingil, İskenderun seçmeninin de bu manada tercihini Ak Parti’den yana kullanacağından emin olduklarını söyledi.

Seçim çalışmaları ve ziyaretleri esnasında gittiği her yerde sıcak, samimi ve güler yüzle karşılanan Seyfi Dingil, seçmenlere 30 Mart’ta yapılacak olan seçimin bir milat niteliği taşıdığını ifade ederken, İskenderun’un ise hizmete muhtaç olduğunu kaydetti.

İskenderun’un gerçek hüviyetine Ak Parti ile kavuşacağını ifade eden Seyfi Dingil, bunun için çok önemli projeler hazırladıklarını vurguladı. Ak Parti olarak tek amaçlarının halka hizmet etmek olduğundan sıklıkla söz eden Seyfi Dingil, Türkiye’nin birçok yerinde, Ak Partili belediyelerin kazanımlarının takdire şayan olduğunu kaydederken, İskenderun’un da bu manada iktidardan yana tercihini kullanmasının önemli olduğunu söyledi.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here