İskenderun Belediyesi Yaz Spor Okulları Başladı

0
130

İskenderun Belediyesi tarafından her yıl okulların kapanmasının ardından açılan yaz spor okullarının kursları yapılan törenin ardından start aldı.

İskenderun Belediyesinin sahil kısmındaki spor tesislerinde yapılan açılışa sporcu ve aileleri yoğun ilgi gösterdi.

Düzenlenen törende bir konuşma yapan İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, yaz spor okullarını her yıl düzenlediklerini belirterek; “Bu yapılan hizmet önce kendinize faydalı sonra ailenize faydalı olan bir faaliyettir. Allah nasip ederse yarın iyi bir sporcu olduğunuzda herkese faydalı bir birey olacaksınız. İnşallah bu faydayı maksimum seviyeye çevirmek için biz de elimizden gelen her türlü imkânı sağlayacağız.

Özellikle yaz aylarında Belediyemizin desteğiyle açtığımız ücretsiz yaz spor okullarına ilgi her geçen gün giderek artmaktadır. Bu öğrenci aileleri ile bizleri mutlu etmektedir. Gelen yoğun talep üzerine 47 olan kurs hocası sayısını 80’e çıkartacağız” dedi.

İskenderun Belediyesi spor koordinatörü Levent Erköse, yapılan kurlar hakkında öğrenci ve velilerine bilgi verdi.

Yapılan konuşmaların ardından yaz spor okullarının açılışı gerçekleştirildi. Ardından Başkan Seyfi Dingil, tek tek sporcularla ilgilenerek hatıra fotoğrafı çektirdi. İskenderun Belediyesi Yaz spor kursları şöyle: Judo, Futbol, Voleybol, Basketbol, Tenis, Paten, Taekvando, Bayan Futbol, Yüzme, Jimnastik, Boks ve modern dans.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here