İskenderun Belediye Meclisi Toplanıyor

0
56

bld-meclis toplantısı (53)İskenderun Belediyesi, gündeminde bulunan konuları görüşmek üzere 03.11.2015 Salı günü (bugün) saat 14.00’te Belediye Meclis Salonu’nda toplanacak. Belediye meclisi gündeminde 3 madde bulunuyor.

Gündemin 1. maddesi, İskenderun Belediye Meclisinin 06.07.2015 tarih ve 64 sayılı kararında Kamu Hizmet Alanı ifadesinin Kamu Hizmet Alanı (Kaymakamlık Binası) olarak değiştirilmesi ile ilgili İmar ve Şehircilik Müdürlüğü teklifi. Gündemin 2. Maddesi, belediyemizde ihtiyaç duyulması halinde 2015 yılı içerisinde 1 adet ekonomist kadrosunda sözleşmeli personel çalıştırılması ve ücretinin ödenmesi ile ilgili İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü teklifi.

Gündemin 3. Maddesi Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından Belediyemize hibe yolu ile Devlet Malzeme Ofisinden alınan 31 KHV 15 plakalı 2015 model Ford Cargo çöp toplama aracının kamu hizmetine tahsisi, haczedilmemesi ve alınan kararın Çevre ve Şehircilik Bakanlığına gönderilmesi ile ilgili Temizlik İşleri Müdürlüğü teklifi. Belediye meclis üyeleri yapılacak oylama sonucunda gündem maddelerini kararlaştıracaklar.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here