İSÇEİD’den CHP’ye Ziyaret

0
100

Mansuroğlu; “Emeğin ve Emekçinin Yanındayız”

Kısa adı İSÇEİD olan İsdemir Çalışan ve Emekliler Derneği Başkanı Ahmet Keven ve yönetim kurulu üyeleri, CHP İskenderun ilçe örgütüne nezaket ziyaretinde bulundular.

CHP İlçe Başkanı Yusuf Mansuroglu ve yöneticiler tarafından karşılanan İSÇEİD heyeti; çalışanlar ve emeklilerin hakları ile hisse paylaşımı gibi karşılaştıkları sorunları dile getirdiler.

Sohbet ortamında gerçekleşen ziyarette CHP’ye her konuda destek vermeye hazır olduklarını belirten başkan Ahmet Keven; “CHP emek ağırlıklı bir parti. Hak ve menfaatlerimizin korunması noktasında destek bekliyoruz. Bugüne kadar göz ardı edilen emekli ve çalışan üyelerimizin sorunlarına sahip çıkarak sesimiz olacaklarına inanıyoruz” dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren CHP İskenderun İlçe Başkanı Yusuf Mansuroglu da, hak arama mücadelesinde tüm çalışanların yanında olduklarını ifade ederek; “Her zaman Emeğin ve emekçinin yanındayız. Gerek ilçe örgütümüzün gerekse bölge milletvekillerimizin desteği her zaman sizinledir. Hisse paylaşımı konusundaki haklı ve hukuksal mücadelenizi destekliyoruz. İşçinin alın teri en büyük değerdir” diye konuştu.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here