İKEM Kolejinden Konser ve Sergi!

0
127

ikem koleji3Medeniyetler Korosu Konser Verdi, Fotoğraf Sergisi Gerçekleştirildi. Etkinlikten elde edilen gelirlerle engellilere akülü araba takdim edildi…

Engelliler Haftası nedeniyle engellilere 7 adet akülü araba bağışında bulunmak için İKEM Koleji ve medeniyetler korosu birlikteliğiyle bir konser düzenlendi. Konserden elde edilen gelirlerle engellilere araba alınarak konser sonrası sahiplerine takdim edildi.

Mustafa Yazıcı Devlet Konservatuarı Salonunda, İKEM Koleji Fotoğrafçılık ve Müzik Kulübünün ortaklaşa düzenlediği konserde izleyiciler, yapılan organizasyona alkışlarıyla destek verdiler. Konser öncesinde Fotoğrafçılık Kulübü’nün açtığı fotoğraf sergisi konsere gelen misafirler tarafından ilgiyle incelendi.

ikem koleji4

Konserin açılış konuşmasını yapan Okul Genel Müdürü Levent Yılmaz; “Öğrencilerimiz, çocuklarımız bizleri görür, bizleri duyar ve en sonunda bizleri yaşar. Bu durum beraberinde bizlere sorumluluk yükler. Onlara model teşkil etmemiz gerekir. Onlara iyi birey olmanın yöntemini göstermek istiyorsak, onları duyarlı hale getirmek istiyorsak sözlerimize ve davranışlarımıza dikkat etmek durumundayız. Bugün gerçekleştirdiğimiz bu organizasyon aslında eğitimin bir parçasıdır. Bana göre bugün burada olan çocuklarımızın gelecekte çevresinden habersiz olmasına imkân yoktur. Çevresine duyarlı olan insan ailesine, arkadaşlarına, gelecekte eşine ve en sonunda çocuklarına karşı duyarlı olur” diye konuştu.

Tüm konukların ayakta alkışladığı konsere Beşiktaş Eski Teknik Direktörü ve İskenderun’un gurur kaynağı olan Samet Aybaba da katıldı. Konser sonunda koro şefi Yılmaz Özfırat’a, Okul Aile Birliği Başkanı Petek Aslan tarafından çiçek ve hediye takdimi yapıldı.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here