HBB’nin Toplu Nikâh Şöleni Kayıtları Başladı

0
101

Hatay Büyükşehir Belediyesi halka sunduğu hizmetler ile sosyal belediyeciliğin en güzel örneklerini sergiliyor. Her kesimden insanı kucaklayarak birliktelik duygusunu aşılayan Hatay Büyükşehir Belediyesi (HBB), Hatay halkının mutluluğuna vesile olmak amacıyla birbirinden güzel çalışmalara imza atıyor.

Tarihte 23 Temmuz olarak yer edinen Hatay’ın Anavatana katılışı, HBB tarafından her yıl çeşitli etkinlilerle kutlanarak vatandaşlarla bir arada olmanın mutluluğu yaşanıyor. Bu yıl Temmuz Festivalleri kapsamında, HBB Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş’ın talimatları ile hemşerilerinin en mutlu günlerinde yanlarında olma doğrultusunda karşılık beklemeden destek sunan ve hizmet veren HBB Kültür ve Sosyal işler Dairesi Başkanlığı, Hatay genelinde toplu nikâh törenlerine hazırlanıyor.

Kayıtlar İçin Son Başvuru Tarihi Belli Oldu

Hatay Büyükşehir Belediyesi tarafından geleneksel hale getirilen ve maddi imkânı yeterli olmayan vatandaşlar için düzenlenen nikâh başvuruları başladı. Vatandaşlar toplu nikâh başvurusu için 5 Temmuz Salı gününe kadar HBB Evlendirme Dairesi’ne başvurularını gerçekleştirebilecek.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here