HBB Personellerine İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimi

0
104

HBB İnsan Kaynakları ve Eğitim Dairesi Başkanlığı,  Çukurova Belediyeler Birliği iş birliği ile ‘İş Sağlığı ve Güvenliği’ konulu eğitim düzenledi.

İSG Uzmanı Eshap Özden Topçil tarafından verilen eğitim, HBB Meclis Salonu’nda gerçekleşti. HBB bünyesinde çalışan personellere iş güvenliği bilincini oluşturmak, yasal hak ve sorumluluklar konusunda bilgiler veren Topçil, personellerin güvenli bir çalışma ortamlarında daha verimli çalışabileceklerini belirtti.

Yaşanılan iş kazalarını azaltmak ve karşılaşılan risklere karşı alınması gereken tedbirlere de değinen Topçil, düzenlenen seminer ve eğitimler ile iş güvenliği konusunda personellerin daha bilinçli bir şekilde çalışmalarına devam edeceklerini vurguladı.

‘Personellerin Eğitimli ve Güvenli Ortamda Çalışmalarını Sağlamak İçin Bu Eğitim Çok Önemlidir’

HBB Eğitim Şube Müdürü Ömer Hamali; “Hatay Büyükşehir Belediyesi personellerinin eğitimli ve güvenli bir ortamda çalışmalarını sağlamak için bu eğitim oldukça önemlidir. Verilen eğitimler ile çalışanların can güvenliği sağlanmak, personellerin yaşam standartlarını yükseltmek ve burada öğrendiklerini normal hayatlarına da uygulamalarını sağlamaktır” dedi.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here