Hatay Vergi Dairesi Başkanı Erol İTSO’yu Ziyaret Etti

0
356

itso-vergi haftası1‘Vergi, Ülke Kalkınmasında Önemli!’

Hatay Vergi Dairesi Başkanı Nazmi Erol ve Vergi Dairesi Müdürleri, İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası (İTSO) yönetimini ziyaret ederek, tüm oda çalışanlarının ve üyelerinin vergi haftasını kutladılar. Hatay Vergi Dairesi Başkanı Nazmi Erol İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz’a ziyaretin anısına çiçek takdiminde de bulundu.

Vergi Haftası dolayısıyla kamu kurum ve kuruluşların yanı sıra sivil toplum kuruluş temsilcilerini de ziyaret ettiklerini söyleyen Hatay Vergi Dairesi Başkanı Nazmi Erol, verginin ülke ekonomisi ve kalkınmasında çok önemli bir yere sahip olduğunu vurguladı.

itso-vergi haftası2

İskenderun İlimizin Lokomotifi

Ziyaretten ötürü memnuniyetini dile getiren İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz ise İskenderun’un ekonomide Hatay’ın lokomotifi konumunda olduğunu ve verginin büyük bir bölümünün İskenderun’dan karşılandığını belirterek, gerek üyelerimiz gerekse iş adamlarının bu bölgede vergilerini ödeyerek bölge ve ülke ekonomisine önemli katkılar sağladığını ifade etti.

Hatay Vergi Dairesi Başkanı Nazmi Erol ile birlikte Grup Müdürleri Namık Orhan, Ahmet Günçaldı,  Akdeniz Vergi Dairesi Müdürü Mehmet Özbey, Asım Gündüz Vergi Dairesi Müdürü Hatem Uğurlu, İskenderun Denetim Grup Müdürü Mehmet Alıcı ve Sahil Vergi Dairesi Müdürü Yaşar Beyaz da İTSO Ziyareti esnasında hazır bulundular.

itso-vergi haftası3

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here