Hatay Milletvekili Mevlüt Dudu; “CHP Gümbür-Gümbür Geliyor”

0
218

mevlüt dudu (22)CHP Hatay Milletvekili ve 26. Dönem Milletvekili adayı Av. Mevlüt Dudu, İskenderun, Defne ve Antakya’da seçim çalışmalarına devam etti. Milletvekili Dudu ve beraberindeki partililer, İskenderun’da Otogar, İskenderun Korunmaya Muhtaç Çocuklara Yardım Derneği ile ilçedeki Gültepe ve Barıştepe mahallelerinde dolaşarak mahalle sakinleri, esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldiler. Ev ziyaretleri yapıp, sohbet edip CHP’nin seçim vaatlerini anlattılar.

İskenderun Otogarında, otogar yönetimi, esnaf, çalışanlar ve vatandaşlarla birlikte olan Dudu sonrasında, İskenderun Barıştepe mahallesinde Ahmet Daş ve ailesini ziyaret etti. Daha sonra İskenderun Korunmaya Muhtaç Çocuklara Yardım Derneği’nin misafiri olan Dudu ve beraberindeki partililer, Başkan Zeynep Çakmaklı ve Yönetim Kurulu Üyelerinin kendisine plaket vermesinde duygulu anlar yaşadı.

mevlüt dudu (23)

Bu samimi hediyeden büyük mutluluk duyduğunu söyleyen Mevlüt Dudu; “Çok teşekkür ediyorum. Korunmaya muhtaç çocukların ve kadınların her zaman yanında olmaya devam edeceğiz. Gerek şahsım, gerekse partim bu konuda her zaman hassasiyetini ortaya koyacaktır” dedi.

CHP’li Vekil Dudu ve beraberindeki partililer, daha sonra Defne ve Antakya’da seçim çalışmalarına devam ettiler. Elektrik ve Gazi mahallelerindeki mahalle toplantısı vatandaşlar tarafından büyük coşku ve ilgiyle karşılandı ve adeta bir miting havası yaratıldı. Bu coşkudan büyük mutluluk duyan Dudu; “1 Kasım yaklaştıkça vatandaşlarımızın CHP coşkusu ve heyecanı artıyor. Bunlar CHP’nin ayak sesleri, CHP gümbür-gümbür geliyor, bu bize gurur veriyor” dedi.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here