Hatay Amatör Ligler Ekim Ayı Sonunda Start Alıyor

0
42

Hatay Futbol İl Temsilciliği, Hatay ASKF Yönetimi ile Kulüp Başkan ve Yöneticilerini aldığı ortak karar doğrultusunda gruplar belirlendi…

Hatay Futbol İl Temsilcisi Müfit Tatlı, Hatay Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (ASKF) Başkanı Haluk Görün ile kulüplerin başkan ve yöneticileri, Hatay ASKF binasında bir araya geldi. Yapılan toplantıda, bölgemizde meydana gelen deprem nedeniyle kulüplerin maddi durumlar göz önünde bulundurularak gruplandırmalar yapıldı.

Hatay Futbol İl Temsilciliği, Hatay ASKF yönetimi, kulüplerin başkan ve yöneticilerinin aldığı bu karar 2023-2024 sezonu için geçerli olacak. Hatay Süper Amatörde 2 ayrı grupta 6’şar takımdan 12 takım, 1. Amatör Ligde de 2 ayrı grupta 6’şardan 12 takım mücadele edecek. Ligler Ekim ayının son haftasında start alacak.

Süper Amatör Ligde Gruplandırma ve Takımlar şöyle olacak: (A) Grup: Ekincespor, Maşukluspor, Hassa Belediyespor, N. Kuyumculuk Dursunluspor, Samandağspor, İnce Gençlikspor. (B) Grup: İskenderun Yıldızspor, İskenderun Meydanspor, Payasspor, Kırıkhan 1938 Spor, Arsuz Karaağaçspor, Dörtyol 2022 FK.

Hatay 1. Amatör Ligi Grupları da şu şekilde; (A) Grubu: Arsuz Uluçınar, Arsuz Gözcüler, Arsuz İlk Adımspor, İskenderun Sakaryaspor, Asaşspor, Dörtyol Esnafspor. (B) Grubu: Harbiye, Madenboyu, Üzümdalı, Hatay Karadeniz Fırtınası, Hatay Medeniyetler, Altınkayaspor. (Haber Merkezi)

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here