Gül, Muhtarlardan Destek İstedi

0
82

mhp-gül ziyaretMHP İskenderun Belediye Başkan Aday Adayı İbrahim Gül, seçim çalışmalarını sürdürüyor. Mahalle muhtarlarına yönelik yaptığı seçim çalışmalarında Sakarya, İsmet İnönü ve Numune mahallesi muhtarlarını ziyaret eden İbrahim Gül, Mahalle muhtarları ile yerel yönetimler üzerine sohbet ederek, İskenderun Belediye başkanlığı seçimlerinde MHP’ye destek olmalarını istedi.

İbrahim Gül mahalle muhtarlarına hitaben yaptığı konuşmasında Osmanlı döneminde başlayan köklü bir yönetim sistemi olan muhtarlığın yerel yönetimlerin önemli bir parçası olduğunu söyledi. Mahallelerin sorunlarını ve beklentilerini en iyi bilen kişilerin başında muhtarların geldiğine dikkat çeken Gül; “Hepimizin amacı şehrimize mahallemize daha kalıcı ve çözüm odaklı hizmetler sunmaktır” dedi.

Gül, 30 Mart seçimlerini kazanmaları durumunda muhtarları daha çok muhatap alacaklarını, koordinasyon halinde İskenderun’u yöneteceklerini ve taleplerini kesinlikle göz ardı etmeyeceklerini belirtti. Muhtarların gece gündüz çalışarak mahallelerine hizmet götürmeye çalıştıklarını ifade eden Gül; “Muhtarlarımızın gayretlerini takdirle karşılıyor, çalışmalarında başarılar diliyorum” dedi.

MHP İskenderun Belediye başkan Aday Adayı Gül konuşmasının devamında nasıl bir siyaset anlayışına sahip olduğunu, belediye başkanlığı görevine hangi gözle baktığını ve belediye başkanı olduğu takdirde bu görevi ne şekilde yapmak istediğini anlattı.

Gül, toplumun her kesimini kucaklayan bir hizmet anlayışıyla, genç-yaşlı, kadın-erkek, engelli, öğrenci ve çocuklara yönelik birçok projeyi yaşama geçirip, insanların hayat standardını yükseltmeyi amaçladığını belirterek haramdan ve yalandan uzak duran, Allah korkusuyla hareket edip, kimseye kişisel menfaat sağlamadan çalışan biri olarak insanların hizmetkârı olmak istediğini belirtti.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here