“Göz’ün İddiaları Gerçeği Yansıtmıyor!”

4
409

karete1Hatay Türk Telekomspor Kulübü Karate Antrenörü Mustafa Cumauğurlu’ndan Cevap;

Karate Eğitmeni Bünyamin Göz’ün iddiaları doğrultusunda, hakkında bundan bir süre önce yayınlanan habere açıklık getiren Hatay Türk Telekomspor Kulübü Karate Antrenörü Mustafa Cumauğurlu, Göz’ün iddialarının gerçeği yansıtmadığını söyledi.

Sezon başında Bünyamin Göz ile beraber çalıştıklarını kaydeden Hatay Türk Telekomspor Antrenörü Cumauğurlu, masraflar konusunda ters düştüklerini belirtti. Cumauğurlu; “Kendisi ile anlaşmamız kulüp olarak Türkiye Şampiyonalarında sporcuların masraflarını karşılamaktı, Fakat kendisi Hatay içerisindeki yapılan maçların masraflarını da karşılamamızı istedi. Kulüp olarak bunu karşılayamayacağımızı baştan belirttik. Sezon başında İzmir’de düzenlenen Türkiye Şampiyonasına Şevval Aslan, Batuhan Ay ve Selim Orhan adlı sporcuları da götürdük. Bu sporcuların tüm masraflarını da kulüp karşıladı. Şevval Aslan 3. maçta elenirken, Selim Orhan ilk maçta elendi, guruplara bile giremediler.

karete2

Göz, bu maçtan sonra ısrarla Hatay içi maçların masraflarını da karşılamamızı istedi. Kulüp olarak bunları karşılayamayacağımız söylenince anlaşmayı da iptal etmek istedi. Bende lisansların ilişkisini kesmek üzere ‘ilişki kesme belgelerini’ hazırladım lisansları kendisine teslim ettim. Yönetmelik gereği sezon içerisinde kulüp değiştiren sporcu o yıl içerisinde maçlara katılamayacağından bunu sezon sonuna erteledik.

Kendisi anlaşmanın iptalinden sonra Erzurum ve Palandöken’de yapılacak uluslararası maçlardan bahsetmiş. Bunlar kesinlikle uluslar arası maç değil, Türkiye Şampiyonasıdır. Bana ‘maçlara sporcu göndereceğim masrafları kulüp karşılar mı?’ diye mesaj attı. Bende ‘anlaşmayı sen iptal ettin, unuttun mu?’ şeklinde cevap gönderdim. Bu durumu kabullenememesi üzerine böyle açıklamalar yapmıştır. Sosyal medyada beni karalamak ve çamur atmak için de elinden geleni yapıyor” dedi.

4 YORUMLAR

  1. kimse spor cusunu özelikle de basarılı sporcuyu hiç bir hoca, başka kulube vermez kendisi 5 tane veli nin yanın da söz verdi hatay ve ülke genelinde yapılacak maçlar diye ama sözünde durmadı şevval izmir de grup finali selim de konya da grup finali yapmıstır. kendisi bu isi bilmeden konusuyor artı cocukların izmir deki maçta yol parasını gençlik spor karsılımıs kendısı sadece yemeklerı vermis, 3 sporcu 4 günde 900 tl mi yemıs? ne ben ne de ögrencilerim hakımızı helal etmiyoruz. artı iskenderun festivalinde telekom adına maça giren 8 ögrencim 1ci 3 ögrencim de 2ci oldu.

  2. mustafa cuma bünyamin hocamız iskenderuna takımda hem bayanlarda hem erkeklerde türkiye 3cülügü getirdi, yetistirdiği ögrenciler türkiye’de dereceler yapmıslardır. burcu eryılmaz adlı ögrencisi 5 kez türkiye şampiyonu oldu sen ne yaptın? sen kımın yanında yetistin söyle acıkca

  3. ben bunyamin göz hocamızın yanındayım bızzat arkadsım ahmet’i Türkiye üçüncüsü yapmıştır. Bünyamın göz buyuk bır karate hocasıdır.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here