Gelişim Hastanesi Başhekimi Caymaz İTSO’yu Ziyaret Etti

0
195

itso-ziyaret2İskenderun Gelişim Hastanesi Genel Müdür ve Başhekimi Dr. Ömer Caymaz İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Levent Hakkı Yılmaz’ı makamında ziyaret etti.

Karşılıklı sohbet ortamında geçen ziyarette, İskenderun Ekonomisi ve Sağlık sektöründe yaşanan gelişmeler ele alındı. Ziyaretten konuşan İskenderun Gelişim Hastanesi Genel Müdürü ve Baş Hekimi Dr. Ömer Caymaz, İskenderun Teknik Üniversitesinin kazandırılmasının ardından kente Tıp Fakültesinin de kurulabileceğine vurgu yaparak; “Sağlık sektöründe İskenderun’da son yıllarda hizmetler arttı. Teknolojik yatırımlar ve özel hastanelerin de artması ile Sağlık anlamında daha kaliteli hizmetler verilmeye başlandı. Gelişim Hastanesinde bize verilen görevi en iyi şekilde yerine getirmek için çalışmalarımızı sürdürüyoruz, geçtiğimiz günlerde hastanemize yeni Onkoloji merkezi de hizmete açıldı” şeklinde konuştu.

Ziyaretten ötürü memnuniyetini dile getiren İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz ise; “İskenderun’a fakültelerin gelmesinin ardından elbette Tıp Fakültesi’nin de kurulmasını arzu ediyoruz. Son yıllarda sağlık sektöründeki gelişmeler ve atılan adımlarla vatandaşlarımız istedikleri hastanelerde tedavi oluyorlar. Bu vesile ile sizlere de yeni görevlerinizde başarılar diliyorum” şeklinde ifadelere yer verdi.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here