Gaziantep Büyükşehir Belediyesi İskenderun’a Destek İçin Sahada

0
14

Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Halil Uğur ve GASKİ Genel Müdürü Hüseyin Sönmezler, Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin’in görevlendirmesi ile İskenderun Belediyesine gelerek Başkan Mehmet Dönmez ve daire müdürleri ile düzenlenen toplantıda İskenderun’un son durumu hakkında bilgi aldılar.

Sönmezler ve Uğur, ardından İskenderun sahilinde Mete Aslan Bulvarı ve Çay Mahallesi başta olmak üzere kentimizin farklı noktalarında incelemelerde bulundu.

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi’nin her zaman İskenderun Belediyesi’nin yanında olacağını belirten Başkan Vekili Halil Uğur ve GASKİ Genel Müdürü Hüseyin Sönmezler deprem sonrası İskenderun’un ayağa kaldırılmasında tüm güçleri ile Başkan Mehmet Dönmez’e destek vereceklerini belirttiler.

İskenderun Belediye Başkanı Mehmet Dönmez ise Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin’e Başkan Vekili Halil Uğur ve GASKİ Genel Müdürü Hüseyin Sönmezler’e teşekkür ederek; “Ricamızı kırmayarak İskenderun’u ayağa kaldırmak için bizlere destek olacak olmalarından dolayı çok mutluyum. Fatma Şahin başkanımızla görüştük.

Gaziantep Belediyesinin desteğine ihtiyacımız olduğunu belirttik ve hemen harekete geçtiler kendilerine çok teşekkür ediyorum, hafta içi İskenderun’a gelmesini bekliyoruz. Bizleri kardeş belediye olarak gören Gaziantep’i yanımızda görmekten mutluyuz” dedi. (Haber Merkezi)

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here