Gazeteci Kireççi Kaymakam Özyiğit’i Ziyaret Etti

0
70

refik kireççi1İlçemizde Haftalık Bağımsız Siyasi olarak yayınlanmakta olan Güneş Gazetesi İmtiyaz Sahibi Araştırmacı-Yazar Refik Kireççi, İskenderun Kaymakamı Hasan Özyiğit’i makamında ziyaret etti.

Ziyaret esnasında 60 yıllık meslek hayatı ile ilgili öne çıkan anılarını paylaşan Refik Kireççi, kendisi tarafından hazırlanan kitapları da Kaymakam Hasan Özyiğit’e hediye etti. İlçemizde yaptığı başarılı çalışmalar, halkımıza gösterdiği ilgi ve alaka ile sosyal etkinliklere gösterdiği duyarlılıktan dolayı da Kaymakam Özyiğit’e teşekkür eden Usta gazeteci Refik Kireççi, günün anısına bir de şilt takdim etti.

Toplumsal değerlere saygılı, kişisel hak ve özgürlükleri temel görev sayarak halkımızın doğru ve tarafsız haber alma ihtiyacını karşılayan basın kuruluşlarının aynı zamanda demokrasimizin güçlenmesine de katkı sağladığının altını çizen Kaymakam Özyiğit; “Bu manada Basın, kamu adına gerçekleri araştırma, doğru ve gerçek haberlerle kamuoyunu aydınlatma mesleği olup, vatandaş ile devlet arasındaki iletişimin sağlanması ve kamuoyu oluşturulması gibi birçok önemli görev ve sorumlulukları da üstlenmektedir” dedi.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here