Fenerbahçeliler Şampiyonluk Balosunda Buluşacak

0
42

fenerbahçe derneği1İskenderun Fenerbahçeliler Derneği, Fenerbahçe’nin 19. Lig şampiyonluğu nedeniyle kutlama balosu düzenleyecek. İskenderunlu Fenerbahçeliler, 16 Mayıs Cuma günü Yelken Kulübünde düzenlenecek muhteşem balo ile şampiyonluklarını kutlayacak.

İskenderun Fenerbahçeliler Derneği Başkanı Mustafa Düzen, İskenderun’daki tüm Fenerbahçelilerin bu geceye davetli olduğunu, ayrıca Aziz Yıldırım ve Yönetim Kurulu üyelerinin de geceye davet edildiklerini, katılımlarını umduklarını, eski futbolculardan Saffet Akbaş ve Müjdat Yetkiner’in de baloya katılacağını belirtti.

Düzen, İskenderun’daki taraftarlarını, gecede birlik ve beraberlik duygusuyla, sonuna kadar hak ettikleri bu anlamlı şampiyonluğu coşku içinde kutlayıp, doyasıya eğlenmesi için her türlü gayreti gösterdiklerini ilave etti.  Mustafa Düzen ayrıca davetiyelerin dağıtımının Dernek Genel Sekreteri Ayhan Dik tarafından organize edildiğini belirtti.

Düzen, rezervasyon ve bilgi için 0532 272 06 78 numaralı telefonlardan Ayhan Dik’e ulaşılabileceğini de sözlerine ekledi.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here