Fatih Erkoç İskenderun’da Konser Verecek

0
234

fatih erkoç1Asi Medya, Kültür Sanat Etkinlik Organizasyonlarına devam ediyor. Türkiye’de caz müzik sanatçısı olarak akla ilk gelen isimlerden olan Fatih Erkoç, Asi Medya Organizasyon farkıyla ilk kez İskenderunlu hayranlarıyla buluşacak.

Erkoç, İskenderunlu hayranlarına 16 Aralık 2013 Pazartesi akşamı saat 20.30’da MKÜ Mustafa Yazıcı Devlet Konservatuarında unutulmaz bir gece yaşatacak.

Fatih Erkoç Hakkında

İstanbul Gelişim Orkestrası ile birlikte 1971 yılında ‘Nihayet’ adlı ilk albümünü çıkaran Fatih Erkoç, kısa bir dönem trombon sanatçısı olarak İstanbul Devlet Senfoni Orkestrası’nda görev aldı. 11 yıl Norveç’te kaldıktan sonra Türkiye’ye kesin dönüş yapan sanatçı 1986 ve 1989 yıllarında Kuşadası Altın Güvercin Şarkı yarışmalarında sırasıyla ‘Yol Verin A dostlar’ ve ‘Sen ve Ben’ isimli şarkılarıyla iki kez birincilik kazandı. 6 yıl tromboncu ve solist olarak TRT hafif müzik ve caz orkestrasında bulunan, birçok kez Eurovizyon yarışmasına katılan Fatih Erkoç bir süre TRT’de Yankılar isimli müzik programına da imzasını atmıştır. Birçok müzik otoritesinin de kabul edeceği gibi Fatih Erkoç dünyanın en iyi müzisyenlerinden biridir.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here