Esrar, Captagon, Ecstasy Ele Geçirildi

0
553

İlçe Emniyet Müdürlüğü, Narkotik Suçlar kapsamında 4-11 Mayıs 2018 tarihleri arasında İlçemizde 6 olay meydana geldiğini, Narkotik Suçlarla Mücadele (NSM) Grup Amirliği ekiplerince gerçekleştirilen operasyonlar neticesinde, 10 şahsın yakalanarak haklarında yasal işlem yapıldığını duyurdu.

Narkotik Suçlarla mücadele kapsamında bir haftalık süre zarfında 6 olay meydana gelirken, ekiplerin gerçekleştirdiği operasyonlar sonunda 10 şahıs yakalandı. Edinilen bilgiye göre, söz konusu olaylar kapsamında, 1935 gr. esrar maddesi, 88 adet captagon hap ve 6 adet ecstasy hap ele geçirildi.

Konuyla ilgili İskenderun Kaymakamlığından yapılan açıklamada; “İskenderun İlçe Emniyet Müdürlüğümüzce; Halkımızın güven, huzur ve sükûnu başta olmak üzere, gençlerimizin ve çocuklarımızın, kötü ve zararlı alışkanlıklardan  (alkol düşkünlüğü, uyuşturucu madde bağımlılığı, suç işleme, kumar ve benzeri kötü ve zararlı alışkanlıklar) korunması amacıyla yürütülen çalışmalar titizlikle ve hassasiyetle sürdürülmektedir.

İlçemizde başta kolluk kuvvetleri ve istihbarat birimleri olmak üzere, tüm kamu kurum ve kuruluşlarımızca vatandaşlarımızın güven, huzur ve sükûnu için özveri ve uyum içerisinde görev ifa edilmekte olup, bugüne kadar gerçekleştirilen operasyonlar ile yürütülen çalışmalarımız kararlılık ve ciddiyetle devam edecektir” denildi. (Haber: İlyas Edip TERBİYELİ)

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here