Erzin Kaymakamı Yönden İTSO’yu Ziyaret Etti

0
102

itso-erzin kaymakamıErzin Kaymakamı İskender Yönden İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası (İTSO) yönetimini ziyaret ederek yeni yönetime başarılar diledi.

Narenciyesi ile ünlü Erzin’in sembolü olan portakal fotoğrafı ile dizayn edilmiş saati İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz’a hediye eden Erzin Kaymakamı Yönden, İTSO yönetimine başarılar diledi. İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz’ın makamında gerçekleştirilen ve karşılıklı sohbet ortamında devam eden ziyarette ağırlıklı olarak bölge ekonomisi görüşüldü.

Ziyaretten ötürü memnuniyetini dile getiren İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz; “Göreve geldiğimiz günden bu yana yönetim kurulu üyelerimiz ile birlikte çalışmalarımızı yoğun bir şekilde sürdürüyoruz. İskenderun Sanayisi, limanı ve tarımı ile hızla gelişen bir şehir. Bizler de İTSO olarak İskenderun’a kalıcı ve faydalı projeler üretmenin gayreti içerisindeyiz” dedi.

Erzin Kaymakamı İskender Yönden ise, İTSO yönetiminin göreve geldiği günden bu yana şehrin ekonomik gelişmesine katkı vermek için öneli katkılar verdiğini belirterek, yeni yönetimin bölge ekonomisine daha faydalı işler yapacağına yürekten inandığını sözlerine ekledi.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here