Ergin, Antakya Cumhuriyet Caddesi Esnafını Ziyaret Etti

0
146

sadullah ergin14Ak Parti Hatay Milletvekili ve Hatay Büyükşehir Belediye Başkan adayı Sadullah Ergin, Antakya Cumhuriyet Caddesi esnafını gezerek, esnafla bol bol sohbet etti, fikir alış verişinde bulundu.

Ergin esnaf ziyaretinin yanı sıra kaldırımda karşılaştığı vatandaşlarla da sohbet ederek hal hatır sordu. Cumhuriyet Caddesi esnafı ziyareti sırasında Ak Parti Hatay Milletvekili ve Hatay Büyükşehir Belediye Başkan adayı Sadullah Ergin’e Esnaf ve Sanatkârlar Kooperatifi Başkanı Sabit Teksöz, Antakya Kunduracılar Çarşısı Güzelleştirme ve Yaşatma Derneği Başkanı Ömer Gürbüz, parti yöneticileri ve çok sayıda vatandaş eşlik etti.

Ergin, Cumhuriyet Caddesi esnafına hayırlı işler, bereketli kazançlar dileğinde bulunurken hediye olarak çam fidesi verdi.

sadullah ergin15

Cumhuriyet Caddesi esnafı yapılan ziyaretten dolayı duydukları memnuniyeti ifade ederlerken; “30 Mart tarihinde Büyükşehir Belediye Başkanlığı koltuğunda Adalet eski Bakanımız Sadullah Ergin’i görmekten büyük mutluluk duyacağız. İnşallah mutlu sona siz kavuşursunuz. Gönlümüz sizinle” dediler.

Ergin’in, Hatay için imkânların üstünde bir performans sergilediğini ifade eden Cumhuriyet Caddesi sakinleri; “Hatay, Hatay olalı böyle bir hizmet ile karşılaşmadı. Allah sizden razı olsun. Bu hizmetlerin devamını istiyoruz. Sizin Büyükşehir Belediye Başkan adayı olmanız, Hatay için bulunmaz bir fırsattır, nimettir” dediler.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here